Unero Fashion & Decor
A formally harmonious product
needs no decoration; it should be elevated
through pure form.

Best Seller Products

 • Jaapani teeserviis (osaline)

  65.00

  Õrnast portselanist Jaapani teenõude serviisi ajatu ilu, toob koju eksootilise idamaise elegantsi. Kaunistatud käsitsi maalitud linnu- ja maastikustseenidega, mis on peenel portselanil kaunilt esile toodud. Detailne käsitöö ühendab Jaapani traditsioonid ja looduse ilu.

  Lisa korvi
 • Vaagen – Schlaggenwald

  8.00

  Imekaunis vaagen, pärineb ajaloolisest Schlaggenwaldi (endine Tšehhoslovakkia) portselanitehasest. Vaagna särav valge taust loob ideaalse lõuendi käsitsi maalitud lillemotiividele, mis on loodud oskuslike kunstnike poolt.  Kuldsed aktsendid lisavad vaagnale luksusliku ja särava viimistluse.

  Lisa korvi
 • Liud/vaagen – Schlaggenwald

  18.00

  Imekaunis vaagen,  pärineb ajaloolisest Schlaggenwald (endine Tšehhoslovakkia) portselanitehasest. Vaagna särav valge taust loob ideaalse lõuendi käsitsi maalitud lillemotiividele, mis on loodud oskuslike kunstnike poolt. Kuldsed aktsendid lisavad vaagnale luksusliku ja särava viimistluse

   

  Lisa korvi
 • Serveerimisvaagen – Schlaggenwald

  24.00

  Imekaunis suur serveerimisvaagen,  pärineb ajaloolisest Schlaggenwald (endine Tšehhoslovakkia) portselanitehasest. Vaagna särav valge taust loob ideaalse lõuendi käsitsi maalitud lillemotiividele, mis on loodud oskuslike kunstnike poolt. Kuldsed aktsendid lisavad vaagnale luksusliku ja särava viimistluse

  Lisa korvi
 • Kastmekann – Schlaggenwald

  25.00

  Kaunis portselanist kastmekann alusega, pärineb ajaloolisest Schlaggenwaldi (Tšehhoslovakkia) portselanitehasest. Suursugune kastmekann on kaunistatud kaunite lillemotiividega käsimaalinguga. Kuldsed aktsendid lisavad kannule elegantse sära ja luksusliku ilme

  Lisa korvi
 • Supitirin – Schlaggenwald

  55.00

  Erakordselt kaunis portselanist supitirin, pärineb ajaloolisest Schlaggenwaldi (Tšehhoslovakkia) portselanitehasest. Suursugune tirin on kaunistatud käsimaalinguga. kaunite lillemotiividega. Kuldsed aktsendid lisavad tirinale elegantse sära ja luksusliku ilme.

  Lisa korvi
 • Supitirin – Svaneholm 1530, „Provence”

  25.00

  Kaunis kevad-suvine võlu, romantilise supitirinaga. Kaunis supitirin toob sinu koju killukese suvist rõõmu ja romantikat. Rikkalikud lillemustrid loovad sooja ja kutsuva atmosfääri, tuues suve värvid otse sinu söögilauale.

  Lisa korvi
 • Kohviduod – Vintage Ph. Rosenthal

  15.00

  Naudi ajatut elegantsi kauni Ph. Rosenthal seeria vintage kohviduo komplektiga. Duosid kaunistavad õrnad õunapuu õie motiivid, mis on suurepärane näide peenest käsitööst ja klassikalisest ilust. Kaunid lauanõud on tükike ajalugu, mis kehastavad 20. sajandi alguse peent portselanikunsti.

  Lisa korvi

News

Get Discount 20% Off
Subscribe our newsletter and get discount 20% off

Ostukorvis ei ole tooteid.