FlexyWood – puidust ornament FW-162 – Clarissa

7.70

FlexyWood esindab puitliistude kaubamärki “Made in Italy”.

Saadavus: 2 laos

FlexyWood esindab puitliistude kaubamärki “Made in Italy”.

Tähelepanu detailidele! Puidust ornamentide  täiuslikkus ja materjali kõrge kvaliteet muudavad need kaunistused ainulaadseks ja elegantseks.

FlexyWood vormitavaid puidust ornamente iseloomustab nende kõrge kvaliteet. Neid on kerge paigaldada puiduliimiga. Ornamendid sobivad ideaalselt  mööbli siledamatele osadele dünaamilise joone andmiseks.

Flexywood puidust ornamentidel on kõik puidule sarnased omadused ja kui need on normaalsel toatemperatuuril, saab neid töödelda nagu tavalist puitu. Saate neid lihvida, värvida, peitsida, lõigata ja puurida . Ornamendid painduvad kuumutamisel. See annab hea võimaluse kinnitada neid igat tüüpi mööbli külge. Pärast jahtumist jääb see teie antud kujule.

Flexywoodi ornamendi kuumutamiseks on  erinevaid võimalusi. Võib kasutada fööni, see toimib hästi. Kui soovite, et töö sujuks kiiremini, siis soovitan kasutada kuumapuhurit.  Kuumus on intensiivsem. Puhurit tuleb liigutada ornamendi ümber, et see soojeneks ühtlaselt. Kui see on piisavalt soe, et saab vormi muuta, kandke liist mööblile, ustele, akendele või mõnele muule esemele, mida soovite kaunistada. Lase jahtuda ja ornament on valmis viimistluseks mis tahes viisil ja sobIvalt teie teosega. Ornamentide mitmekesisus ja ainulaadsus võimaldavad igaühel luua ainulaadseid meistriteoseid.